کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مناقصه طرح پژوهشی "ايجاد سامانه ملي دوربين زنيت رقومي" از سوی سازمان نقشه‎برداری کشور

24 فروردين 1399 ساعت 12:27

تنظیم کننده : مریم صادقی

سازمان نقشه‎برداری کشور، مناقصه طرح پژوهشی "ايجاد سامانه ملي دوربين زنيت رقومي" را برگزار می‌کند.


 به گزارش روابط‌عمومی سازمان نقشه برداری کشور، طرح پژوهشي "ايجاد سامانه ملي دوربين زنيت رقومي" را در سامانه تداركات الكترونيكي دولت (ستاد) ثبت کرد.
 
 این طرح به عنوان معاملات عمده بايد با تاييد مسئولين سازمان و به صورت مناقصه عمومي با تعيين محل اعتبار و صورت جلسه و با تاييد كميسيون مناقصه برگزار شود.
 
بر این اساس سازمان نقشه‌برداری کشور، این طرح را در تاريخ 99/1/19 در سامانه مذکور براي استعلام قيمت تا تاريخ 99/2/10 بارگذاري نموده است. مشخصات طرح، شرايط فراخوان، فايل پرسشنامه طرح‌هاي پژوهشي سازمان و ساير مدارك لازم در سامانه ستاد قرار گرفته و قابل دسترس است.

گفتنی است پس از این مرحله با دریافت اطلاعات و استعلام قیمت، برای برگزاری مناقصه تصمیمات جدید اتخاذ و اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است چندی پیش کارشناسان سازمان نقشه‌برداری کشور، در همکاری با متخصصان ملی و بین‌المللی، پیشنهاد طرح ایجاد سامانه ملی دوربین رقومی «زنیت» که منجر به تحولی بزرگ در روند گردآوری داده‌های ارتفاعی در کشور می‌شود، را ارائه کردند.

به همین منظور این سازمان بهمن ماه سال گذشته نشستی تخصصی با موضوع «فناوری‌ سامانه ملی دوربین زنیت رقومی» با حضور  اساتید و صاحب‌نظران حوزه ژئوماتیک و نقشه‌برداری برگزار کرد.
 


کد مطلب: 2166

آدرس مطلب: https://fa.ncc.gov.ir/fa/news/2166/مناقصه-طرح-پژوهشی-ايجاد-سامانه-ملي-دوربين-زنيت-رقومي-سوی-سازمان-نقشه-برداری-کشور

سازمان نقشه برداری کشور
  https://fa.ncc.gov.ir