کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

گامی دیگر در راستای شفاف‎سازی مالی سازمان نقشه‌برداری کشور؛

انتشار فراخوان مناقصه بیمه تکمیل درمان، عمر و تجهیزات سازمان در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

6 دی 1397 ساعت 12:09

سازمان نقشه‌برداری کشور فهرست سرفصل‎های بیمه تکمیلی و تجهیزات خود را در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) منتشر کرد تا شرکت‎های بیمه‎گر در روندی شفاف و قانونمند پیشنهادات خود در این باره را اعلام کنند.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، این سازمان در گام نخست و در آستانه عقد قرارداد سالانه با شرکت‎های بیمه‎گر برای پوشش بیمه تجهیزات اداری و فنی و بیمه تکمیلی کارکنان خود، اقدام به انتشار جزئیات قراردادهای پنج سال گذشته این سازمان در زمینه مذکور نمود.(لینک خبر)
در دومین گام سازمان نقشه‌برداری کشور طی فراخوانی، فهرست سرفصل‎های بیمه تکمیلی و تجهیزات خود را در بخش خریدهای جزئی و متوسط سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir)) منتشر کرد. همچنین مناقصه عمومی دو مرحله‎ای راهبری و نگهداری یک فروند شناور ایران آبنگار، در بخش مناقصه‎های همین سامانه منتشر شده است.
 
متقاضیان برای اعلام نرخ‎های پیشنهادی خود برای شرکت در دو فراخوان مذکور تا تاریخ 9 دی‎ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت پیشنهادات خود را ارائه دهند.
سازمان نقشه‌برداری کشور همه ساله علاوه بر بیمه همگانی کارکنان این سازمان، در راستای ایجاد رفاه بیشتر و همچنین تامین سلامت همکاران و خانواده‎های آنان، تدابیری برای پوشش بیمه تکمیلی درمان گروهی می‎اندیشد؛ این موارد در پنج سال اخیر علاوه بر بیمه تکمیلی درمان گروهی، بیمه عمر و حوادث گروهی، شامل بیمه هواپیما، کشتی و تجهیزات اداری و فنی سازمان نیز بوده است.
در فراخوان سازمان نقشه‌برداری کشور، شرایط ذیل برای تامین کنندگان بیمه قید شده است:
1- فقط پیشنهاد قیمت شرکت‎های بیمه‎گر اصلی و شعب آنها مورد پذیرش می‎باشد و پیشنهاد نمایندگی‎ها مورد قبول نخواهد بود.
2- به منظور توضیح و تشریح جزییات موضوع و نیز مطرح بودن بیمه تکمیلی کارکنان در حاشیه استعلام (به‌طور جداگانه) جلسه‎ای در ساعت 10 صبح روز شنبه  مورخ 08/10/1397 در محل سالن جلسات مدیران سازمان تشکیل می‌گردد و حضور شرکت‎های بیمه گرمتقاضی شرکت در فرآیند استعلام الزامی است.
3- قیمت‎های پیشنهادی صرفا برای تجهیزات سازمان می‎باشد.
4- لیست تجهیزات سازمان و ارزش بیمه مورد انتظار و نوع آن به پیوست فراخوان آمده است.
4- پیوست بیمه تکمیلی درمان گروهی و عمر کارکنان سازمان برای اطلاع و ارایه قیمت کتبی می‌باشد لذا ارایه آن  در روز جلسه توجیحی مورد انتظار است.
5- سازمان در پذیرش یا رد هر یک یا تمام پیشنهادات مختار می‌باشد.
 
گفتنی است مهندس شفیعی رئیس این سازمان درراستای سیاست‎های کلی اقتصاد مقاومتی، ایجاد شفافیت مالی، مبارزه با فساد، برقراری محیط رقابت پذیر سالم وعدالت اقتصادی؛ علاوه بر تاکید بر لزوم استفاده از سامانه تدارکات الکترونیکی دولتwww.setadiran.ir)  ) درکلیه معاملات کوچک، متوسط وبزرگ سازمان نقشه‎برداری کشور تاکید کرده‌است "همه واحدهای سازمانی موظفند درخواست کالاها وخدمات مورد نظر خود را به‌نحوی ارائه نمایند که فرصت کافی برای تامین آنها از طریق سامانه مذکور وجود داشته باشد".
این دستور رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور مستند به ماده 9 قانون برنامه پنجساله ششم توسعه، ماده 50 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور، تصویب‌نامه شماره 16145/ت53525ه- مورخ 16/2/1396 هیئت وزیران ونیز نامه شماره 11367/53 مورخ 29/1/1397 معاون نظارت مالی وخزانه داری کل کشور، است که به تکلیف دستگاه‎های اجرایی نسبت به استفاده از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت درکلیه معاملات کوچک، متوسط وبزرگ، اشاره دارد.
مهندس شفیعی همچنین مقرر کرده است که هر ماه فهرست کلیه معاملات سازمان (با ذکر مبلغ و مشخصات طرف معامله، ارائه دهنده خدمت ویا فروشنده) در اختیار دفتر ریاست، روابط عمومی وهمکاری‎های بین الملل قرارگیرد تا برای اطلاع عموم انتشار یابد.
 
 


کد مطلب: 139

آدرس مطلب: https://fa.ncc.gov.ir/fa/news/139/انتشار-فراخوان-مناقصه-بیمه-تکمیل-درمان-عمر-تجهیزات-سازمان-سامانه-تدارکات-الکترونیکی-دولت

سازمان نقشه برداری کشور
  https://fa.ncc.gov.ir