Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹
کد مطلب : ۵۶۹۷
در راستای اجرای تفاهم‌نامه بین‌المللی بین کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان با سازمان نقشه‌برداری جمهوری اسلامی ایران انجام شد:

حضور رئیس و مدیران ارشد سازمان نقشه برداری کشور به منظور نیازسنجی و ارزیابی اولویت‌های فنی کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان در حوزه نقشه برداری و اطلاعات مکانی در جمهوری تاجیکستان

در راستای اجرای تفاهم‌نامه بین المللی منعقد شده بین کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان با سازمان نقشه‌برداری جمهوری اسلامی ایران، هیئتی متشکل از ریاست و مديران ارشد سازمان نقشه برداری کشور به منظور نیازسنجی و ارزیابی دقیق اولویت‌های فنی کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان در حوزه اطلاعات مکانی در ساختمان مرکزی کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان در شهر دوشنبه حضور یافت.
plusresetminus
به گزارش اداره همکاری های بین المللی و صدور خدمات فنی و مهندسی سازمان نقشه‌برداری کشور، در راستای اجرای تفاهم‌نامه بین کمیته دولتی سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان با سازمان نقشه‌برداری جمهوری اسلامی ایران، بازدید فنی هئیت سازمان نقشه برداری کشور به منظور نیازسنجی و ارزیابی دقیق اولویت‌های فنی کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان در حوزه اطلاعات مکانی، با حضور رئیس و مدیران ارشد سازمان نقشه برداری کشور و کمیته دولتی سرزمین و ژیودزی و سفیر محترم ایران در تاجیکستان صبح روز دوشنبه 11 مهرماه 1401 در ساختمان مرکزی کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان برگزار شد. 

این جلسه پس از دعوت رسمی کمیته دولتی سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان از هیئت سازمان نقشه برداری جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی های صورت گرفته با وزارت امور خارجه و سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دوشنبه پایتخت جمهوری تاجیکستان، با حضور جناب آقای صابری، سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان برگزار شد.

هیئت سازمان نقشه برداری جمهوری اسلامی ایران به ریاست دکتر علی جاویدانه، رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور، دکتر صدیقی معاون فنی سازمان و مهندس مرادیان رئیس اداره همکاری‌های بین‌المللی و صدور خدمات فنی و مهندسی سازمان در جلسه حضور داشتند.

آقای عارف خواجه زاده، رئیس کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان نیز با حضور معاونین و مدیران کمیته دولتی در این جلسه حضور داشتند.

همچنین آقای حجتی، رابط سفارت ایران در تاجیکستان و  مهندس شهبازی کارشناس اداره مرزی وزارت امور خارجه نیز در جلسه حضور داشتند.  

عارف خواجه زاده ضمن خوش‌آمدگویی، از رئیس سازمان نقشه برداری ایران و هیئت همراه ایشان بابت پذیرش دعوت رسمی و حضور در جلسه تقدیر و تشکر نمود. ایشان در ادامه و پس از معرفی اعضای تیم خود به بیان کلی نیازهای اصلی کمیته در حوزه نقشه برداری پرداخت.

علی جاویدانه نیز در ادامه جلسه، اهداف کلی بازدید را با محوریت ارائه راهبری و مشاوره فنی و مهندسی به کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان مطرح کرد.
 
در ادامه جلسه و به منظور ارزیابی دقیق‌تر و تعیین نیازهای فنی کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان، رئیس و مدیران ارشد سازمان نقشه برداری ایران از بخش های تخصصی مختلف کمیته دولتی بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است هیئت تخصصی سازمان نقشه برداری کشور طی ۳ روز جلسات فشرده با کمیته دولتی و موسسات مرتبط و زیر مجموعه آن به برسی دقیق تر نیازها خواهد پرداخت.

اخبار دستاوردهای بازدید فنی هیئت سازمان نقشه برداری کشور از کمیته دولتی مدیریت سرزمین و ژئودزی جمهوری تاجیکستان متعاقبا طی روزهای آتی اعلام خواهد شد.
نگارنده : حامد مرادیان
https://www.ncc.gov.ir/vdci.3awct1aqybc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.3awct1aqybc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1