کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد:

اولین نشست شورای سیاستگذاری بیست و هفتمین همایش ملی مهندسی نقشه برداری و داده های مکانی، ژئوماتیک 1402

29 شهريور 1401 ساعت 16:28

با حضور نمایندگان دانشگاه ها، انجمن های صنفی حوزه نقشه برداری، وزارت خانه ها و دستگاه های اجرائی اولین نشست شورای سیاستگذاری همایش ملی مهندسی نقشه برداری و داده های مکانی، ژئوماتیک 1402 در سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، صبح امروز سه شنبه 29 شهریورماه سال جاری نمایندگان بیش از 15 وزارت خانه و دستگاه اجرائی و نیز جامعه دانشگاهی و انجمن های صنفی حوزه نقشه برداری، با حضور در سازمان نقشه برداری کشور ضمن حمایت از همایش ملی ژئوماتیک 1402 در خصوص مکان، زمان و برنامه زمان بندی بیست و هفتمین همایش ملی مهندسی نقشه برداری و داده های مکانی، ژئوماتیک 1402 گفتگو و تبادل نظر کردند. در این جلسه همچنین دکتر سلطانپور نایب رئیس و مهندس ظفردیزجی دبیراجرایی همایش نیز حضور داشتند و با مشارکت همه اعضای حاضرمحورهای همایش نیز طرح و همراه با نظرات تخصصی شرکت کنندگان مورد بحث و تحلیل قرار گرفت.

شایان ذکراست از سوی دکتر سلطانپورارکان و ساختارهمایش مطرح و به دستاوردهای ملی و مهم همایش سال 1400 و نقاط  ضعف و قوت آن نیز اشاره شد. بر این اساس مقرر گردید تا با مشارکت اعضای شورای سیاستگذاری همایش ژئوماتیک 1402 برخی چالشهای پیش رو در سنوات گذشته به منظور برگزاری هر چه بهترهمایش آتی برطرف گردد.

گفتنی است بیست و هفتمین همایش ملی مهندسی نقشه برداری و داده های مکانی، ژئوماتیک 1402 در هفته دوم اردیبهشت و مصادف با ایام گرامیداشت روز ملی خلیج فارس برگزار می شود. زمان دریافت مقالات تا پایان آذرماه و ارائه نتایج داوری تا پایان دی ماه سال جاری تعیین گردید.


کد مطلب: 5685

آدرس مطلب: https://fa.ncc.gov.ir/fa/gallery/5685/1/اولین-نشست-شورای-سیاستگذاری-بیست-هفتمین-همایش-ملی-مهندسی-نقشه-برداری-داده-های-مکانی-ژئوماتیک-1402

سازمان نقشه برداری کشور
  https://fa.ncc.gov.ir